dowolna

Domy z aneksem kuchennym Bobrowiec - Lista ofert sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 520 000 zł151 m² 10 066,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom bliźniak w Bobrowcu, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie Oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł193,27 m² 10 244,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedania nowoczesny dom bliźniak w Bobrowcu, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie Oferujemy przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł128 m² 12 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

Nowoczesny dwupoziomowy aprtament z dużą działką w kameralnym segmencie w Bobrowcu k/piaseczna - komfort i cisza z lasem za oknem. Na sprzedaż komfortowy segment z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 920 000 zł193,27 m² 9 934,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesny dom premium pod Warszawą | garaż 2-stanowiskowy | Bobrowiec bez pcc | bez prowizji | zakup bez pozwolenia mswia Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu pod Warszawą, który łączy wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 520 000 zł151,15 m² 10 049,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny, która chce odetchnąć od miasta - bez rezygnacji z wygody Warszawy Są miejsca, w których dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, poranki zaczynają się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł193,27 m² 10 244,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy 193 m w Bobrowcu Wysoki standard Działka ok. 595 m bez prowizji | brak podatku pcc 2% została 1 połówka! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 649 000 zł122,02 m² 13 514,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Sprzedaż | segment skrajny | bobrowec | 122 M2 | 1 649 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m2, na działce 350 m2, położony w Bobrowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł370 m² 6 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierchni całkowitej 370 m2 zlokalizowana na dużej działce 1524 m2 w Bobrowcu! Szczególną uwagę w nieruchomości przykuto do: - standardu wykończeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł121,10 m² 9 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Cena: 1 095 000 zł | sprzedaż | 121 m | segment środkowy | bobrowiec | gmina piaseczno dostępny od zaraz! zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc i bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Bobrowiec,mazowieckie

1 145 000 zł129 m² 8 875,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Cena: 1 145 000 zł | sprzedaż | 129 m | bobrowiec | gmina piaseczno dostępny od zaraz! bez pcc I bez prowizji agencji Przedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 920 000 zł193,27 m² 9 934,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom 193 m W bobrowcu - design, komfort I natura pod warszawą 0% prowizji | bez podatku pcc | zakup od dewelopera Szukasz idealnego balansu między ciszą a wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 000 zł170 m² 8 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

1 389 000 zł | sprzedaż | 170 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | bobrowiec kameralna inwestycja! wszystkie media miejskie! oba lokale dostępne! Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł130 m² 7 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom w zabudowie szeregowej - trzy domy - każdy na własnym fundamencie, na własnej działce. Tutaj dom - segment środkowy o wielkości 130m2 z garażem. Ilość pokoi: 5, parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł142 m² 17 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na obrzeżach Warszawy - gotowy do wprowadzenia dom z pięknym zadbanym ogrodem. Największe atuty: działka 580 m : Prawie dwukrotnie większa niż.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom o powierzchni 180 m , idealny dla rodziny ceniącej komfort i prywatność. Działka o powierzchni 1000 m z możliwością indywidualnej aranżacji ogrodu według.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Cena: 1 249 900 zł | sprzedaż | 129 m | segment skrajny | bobrowiec | gmina piaseczno | dostępny od zaraz! Przedmiotem sprzedaży jest skrajny segment o powierzchni użytkowej 113,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 690 000 zł122 m² 13 850,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

1 690 000 | sprzedaż | 122 M2 | segment skrajny | bobrowec Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni całkowitej 122 m2, na działce 350 m2, położony w Bobrowcu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Cena: 2 290 000 zł (8 707 zł/m ) Powierzchnia: 263 m Lokalizacja: bobrowiec, gm. Piaseczno, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sójki

Bobrowiec,mazowieckie

2 290 000 zł263 m² 8 707,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, gmina Piaseczno Marzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Cena: 1 097 000 zł | sprzedaż | 139,80 m | segment środkowy | bobrowiec | gmina piaseczno | dostępny od zaraz! Przedmiotem sprzedaży jest środkowy segment o powierzchni użytkowej 124,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

- cena Z meblami - praktycznie nowy - segment środkowy - gotowy do zamieszkania - szybki dojazd do Warszawy - w pełni wykończony Dzien dobry, przedstawiam Państwu segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 660 900 zł256 m² 6 475,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna 900 metrowa działka, otoczona starymi drzewami, usytuowana w sercu Złotokłosu. W tym wyjątkowym miejscu powstaje przestronny, nowoczesny dom, który będzie gotowy do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiklinowa

Bobrowiec,mazowieckie

1 249 900 zł129 m² 9 689,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gościnna

Bobrowiec,mazowieckie

8 000 zł245 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Najem | dom 185 m2 | bobrowiec ul. Gościnna | 8000 pln Przedmiotem wynajmu jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 245 m2 (użytkowej 185 m2), z przyjemnym ogrodem od strony lasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 097 000 zł140 m² 7 846,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bobrów

Bobrowiec,mazowieckie

949 000 zł127 m² 7 449,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Mieszkanie w stanie deweloperskim, dostępne od zaraz, kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Kameralny 6-pokojowy dom w miejscu doskonale skomunikowanym z Warszawą! To tutaj w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilgi

Bobrowiec,mazowieckie

950 000 zł126 m² 7 546,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

950 000 zł | Sprzedaż | 125,89 m2 | Segment środkowy | Bobrowiec Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 125,89 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalna

Bobrowiec,mazowieckie

1 100 000 zł149 m² 7 382,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - wpłaty następują na rachunek powierniczy. - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Znajoma

Bobrowiec,mazowieckie

1 700 000 zł203 m² 8 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w Bobrowcu pod Warszawą! Odbiór II kwartał 2025! Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc | 0% Prowizji przy zakupie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 110 000 zł149 m² 7 444,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja Domy Bobrowiec powstaje w aglomeracji warszawskiej w Bobrowcu, tylko ok. 25 km od Centrum Warszawy, ok. 7 km do Piaseczna czy Zalesia Górnego. Z dala od miejskiego zgiełku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

1 250 000 zł149 m² 8 402,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²