Ogłoszenie archiwalne

Dom

Bobrowiec, mazowieckie

  • 1 500 000 zł
  • 132 m²
  • 11 363,64 zł/m²

Dom

Bobrowiec, mazowieckie

zaktualizowane:
12 grudnia 2025

1 500 000 zł

132 m²

11 363,64 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 12 grudnia 2025

1 500 000 zł 132 m² 11 363,64 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 860 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1997

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 860 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1997

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 500 000 zł (11 363,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 132 m² (121 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1997
  •   technika budowy: kanadyjska; materiał budowy: drewno
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 860 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: elektryczne, kominek, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Propertica Real Estate, zaktualizowane: 12.12.2025
  •   numer ogłoszenia: 457/7494/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m², położonego na atrakcyjnej działce o powierzchni 2860 m². Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Bobrowiec w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Lokalizacja gwarantuje doskonały dojazd do Warszawy - w odległości 2,4 km wjazd na trasę S7, węzeł Lesznowola. (...)

Kontakt

Agent

Rafał Misiukiewicz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.